امروز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۶

لاستیک سازی صنعت اصفهان

صنایع لاستیک سازی صنعت اصفهان در سال ١٣۶۱ با هدف فعالییت در زمینه تولید انواع قطعات لاستیکی تاسیس گردید. صنایع لاستیک سازی صنعت اصفهان ، با بیش از ۳۰ سال تجربه در عرصه ساخت و تولید قطعات لاستیکی و پلیمیری، طراحی و تولید انواع قطعات لاستیک و پلاستیک حجیم و سنگین وزن: نظیر فندر (ضربه گیر) جداره اسکله، طراحی و تولید قطعات و فرآورده های لاستیکی مسلح شده توسط الیاف نسوز (منجید) و تلفیق لاستیک با فلزات، طراحی و ساخت کلیه قالب های صنعتی مورد نیاز، با هدف پیشرفت و توسعه صنعت ، ،بستری را فراهم آورده است که کلیه قطعات موردنیاز صنایعی همچون نفت ،گاز،پالایشگاه و پتروشیمی، نیروگاهها،فولادسازی،کاشی و سرامیک،لوله سازی،صنایع شیمیایی،هواپیما سازی،کشت و صنعت،صنایع داروئی،نساجی،صنایع دفاع ،ماشین سازی راه سازی ،پل سازی و ساختمان را بابهترین متریال تولید و تامین کند. این واحد مجهز به ۵۵٠٠ نوع قالب لاستیک وهمچنین ماشین آلات مربوطه و کارشناسان مجرب در زمینه پلیمر و لاستیک میباشد که بستری جهت پیشرفت صنعت کشور و رشد تولید ملی و عدم وابستگی به وارادات را فراهم نموده است. تولیدات مورد استفاده این واحد با نازل ترین قیمت ها و بالاترین سرعت تولید، در کارخانجات صنایع و معادن کشور شامل: نیروگاه ها، صنایع فولاد، کارخانجات سیمان ،صنایع دریایی و کشتی سازی ،ماشین سازی ،آب و فاضلات و تولید کننده اتصالات پلیمری، پالایشگاه و پتروشیمی، کارخانجات لبنیات و مواد غذایی، سدسازی و پل سازی و غیره می باشد. صنایع لاستیک سازی صنعت اصفهان آمادگی خود را در جهت ارائه سرویس در زمینه تولید قطعات مختلف صنعتی با اندازه ی استاندارد و یا منحصر به یک سفارش اعلام میدارد. مجموعه با شرکت های: مپنا (ساخت تجهیزات سپاهان)، شرکت بین المللی فولاد تکنیک، ذوب آهن اصفهان، فولاد کویر، صنایع دفاع اصفهان، هواپیما سازی هسا، سیمان اصفهان، سیمان ساروج، سیمان بهبهان، شرکت قند نور اصفهان، شرکت قند نقش جهان، شرکت قند اصفهان، کاشی اصفهان، کاشی نیلو، کاشی میبد، نیروگاه منتظری، نیروگاه قم، نیروگاه بندر عباس، شرکت ماشین سازی فولاد جنوب، شرکت پگاه اصفهان، شرکت آب و فاضلاب اصفهان، شرکت آب و فاضلاب خراسان، فعالیت داشته است.
مشخصات کلی

لاستیک سازی صنعت اصفهان

  • تولید کننده
  • تامین و توزیع کننده

صنایع لاستیک سازی صنعت اصفهان قادر به طراحی و تولید قطعات لاستیکی و پلیمری دارد و همچنین داری دستگاه های قالب سازی و از جدیدترین متد روز در تولید انواع قطعات لاستیکی فعالیت دارد.
طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری

خیابان دکتر بهشتی، بعد از 4 راه عباس آباد، نرسیده به مسجد لنبان، مقابل جهان بلبرینگ

www.isfahanrubber.com

مالکیت

اسدی

گواهی های مدیریتی و استانداردها
  • استاندارد بین المللی ISO
  • ISO 9000 , 9001 , 9004 , 19011 : 2000

صنایع لاستیک سازی صنعت اصفهان توانسته است نشان استاندارد اروپا(CE) وگواهینامه ISO ۹۰۰۱-۲۰۰۸ از کشور انگلستان ونشان مرکز تائید صلاحیت(NACI) را دریافت کند. این واحد با رعایت کلیه استاندارهای جهانی اعم از(AASHTO-ASTM-DIN-EN) توانسته است سهم چشمگیری از بازار فروش ایران و خاورمیانه را به خود اختصاص دهد.